Skip to main content
فهرست مقالات

دستورالعملی برای سرمایه گذاران

نویسنده:

مترجم:

(6 صفحه - از 26 تا 31)

کلید واژه های ماشینی : اقتصاد ،سرمایه‌گذاری ،مکزیک ،چین ،بازارهای ،برزیل ،تورم ،هند ،بانک ،فروش ،مدیر ،نرخ تورم ،دولت ،رشد ،طبقه متوسط ،بازارها در حال ظهور ،اصلاحات اقتصادی در سطح دولت ،ظهور طبقه متوسط در برزیل ،حال ظهور و شکل‌گیری ،صنعت ،سرمایه‌گذاران خارجی ،افزایش ،حال ،افزایش نرخ اشتغال و سرمایه‌گذاری ،اصلاحات ،بهترین ،جهت اصلاح وضعیت اقتصادی ،حال غرش ،شرکت‌های مخابراتی ،ظهور بازارهای تجاری سطح

ببرهای آسیا در حال غرش هستند و در این شرایط یکه تازی می کنند. جریان نقدینگی و سرمایه گذاری های کلان به سوی این کشورها سرازیر است به قولی این بازارها در حال ظهور و شکل گیری نمی باشند، بلکه در حال ذوب شدن در یکدیگر هستند.

خلاصه ماشینی:

"نکته مهم این است که بفهمیم‌ چه چیزی در شرایط فعلی در این‌ کشورها تغییر کرده است؟در هر دو گروه از این کشورها و نیز سایر کشورهای مشابهی که در این وضع قرار دارند،شرایط قدرتمند اقتصادی باعث‌ پدیدار شدن سطح متوسطی از بازارهای‌ تجاری شده است،و به نظر میرسد روشن‌ترین دلیل و علامت ظهور یک‌ بازار جدید می‌باشد. /. در هر مکان‌ متفاوت است) مکزیک توافقنامه تجارت آزاد در آمریکای‌ شمالی در سال 1992 نقطه عطفی در خیلی از کشورها سعی می‌کنند با انجام اصلاحات اقتصادی‌ در سطح دولت،کتهش نرخ تورم،افزایش نرخ اشتغال و سرمایه‌گذاری گسترده بر روی ساختارهای زیر بنائی اقتصاد به ثبات لازم جهت رشد بیشتر دست یابند تاریخ مکزیک محسوب میشود که بدنبال‌ آن،کارخانه داران آمریکائی تمایل پیدا کردند تا کارخانه‌های خود را در این‌ کشور تأسیس کنند و حجم عظیمی از کارگران مکزیکی را به کار بگیرند. همزمان با خصوصی سازی شرکت‌های‌ بزرگ دولتی،سرمایه‌گذاران خارجی‌ در حال تأسیس و راه‌اندازی فروشگاهها و مراکز تجاری خود هستند جای تعجب نیست که موفقیتهای اقتصاد کلان کشور،باعث بهبود سطح زندگی‌ جامعهء برزیل شده و طبق یک بررسی در موسسهء Brookings سبب ایجاد ثبات‌ (به تصویر صفحه مراجعه شود) نسبی در زندگی طبقه متوسط نیز شده است. /. رشد داشته و به 4/35 میلیارد دقیقه بالغ شده است)سود پیشنهاد ما این نیست که وضعیت خود را مطابق شرایط و الگوهای بیگانه‌ تطبیق دهید،اما اگر تحمل پذیرش ریسک کارتان را دارید و معتقدید همانگونه که ما معتقدیم شما نیز می‌توانید و این احتمال نیز وجود دارد که الگوی میانه و متوسطی از آن را در پورتفویل خود به کار بگیرید می‌برند."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.