Skip to main content
فهرست مقالات

بازارهای در حال ظهور: چه نوع بحران

(1 صفحه - از 39 تا 39)

کلید واژه های ماشینی : کره بانک کوکمین از رتبه، بازارهای در حال ظهور، بانک، بحران، مدرنیره ساختن سیستمهای اطلاعاتی بانک، سیستمهای اطلاعاتی بانک ها، سرمایه‌گذاری هنگفتی، تایلند، اندونزی، صعود

این فقط تکنولوژی نیست که زندگی جدید را ترسیم می کند. در کره بانک کوکمین از رتبه 47 در سال گذشته به رتبه 12 صعود کرد. رئیس جمهور کره، که با درایت، تلاش زیادی برای اعتبار دهندگان بعمل آورد، نه تنها بر عملکرد آنها بطور مستقیم نظارت می کرد بلکه برای مدرنیره ساختن سیستمهای اطلاعاتی بانک ها نیز سرمایه گذاری هنگفتی انجام داد.

خلاصه ماشینی:

"برای سومین سال‌ پیاپی شرکت چاینا موبایل‌ ( Mobile China )از چنین در ردهء نخست قرار دارد و شرکت‌های سامسونگ الکترونیک‌ ( Electronics Samsung )و شرکت‌ تولید کنندهء نیمه رسانا از تایوان در رده‌های بعدی قرار دارند. آنچه که این‌ سرمایه‌گذاران بدان اشاره می‌کنند آن‌ است که این بازارهای در حال ظهور همانند غرب و ژاپن دارای شرکت‌هایی‌ قدرتمند در درون خود هستند. این شرکت که بزرگترین‌ تولید کنندهء حافظه‌های رایانه‌ای است به‌ سرمایه‌گذاری هنگفت خود در تحقیق و توسعه در طول بحران سال 2001 ادامه‌ داد. سامسونگ انتظار دارد سود آن در سال‌ 2002 نسبت به سال قبل دو برابر شود و این در حالی است که میزان سرمایه‌گذاری‌ آن در بازار طی 12 ماهه گذشته 58% افزایش یافته است. شرکت تولید کنندهء نفت گازپرام‌ ( Gazprom )از ردهء 7 در سال 2001 به ردهء 4 رسید که سهام آن نیز نسبت به ماه مه‌ گذشته 81% افزایش را نشان می‌دهد."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.