Skip to main content
فهرست مقالات

آموزش دستور زبان آلمانی در سایت تخصصی گرامیس

نویسنده:

علمی-ترویجی (وزارت علوم)/ISC (7 صفحه - از 14 تا 20)

کلیدواژه ها :

سایت تخصصی گرامیس ،دستور زبان آلمانی ،واژه‌نامه‌ی تخصصی ،واژه‌نامه‌ی دستوری ،آزمون الکترونیکی

کلید واژه های ماشینی : آموزش دستور زبان آلمانی، دستور زبان، زبان آلمانی در سایت تخصصی، دستور زبان آلمانی در سایت، سایت تخصصی گرامیس، آموزش، اطلاعات، زبان آلماین، بخش دستور زبان نظام‌مند، دستور زبان نظام‌مند

امروزه سایت‌های تخصصی ادبیات،دستورزبان،واژگان،تمرینات و آزمون‌های الکترونیکی،قابلیت استفاده از اینترنت را در تمامی‌ بخش‌های آموزش زبان افزایش داده‌اند.سایت تخصصی«گرامیس»1از جمله سایت‌های دستور زبان است که با ارائه‌ی امکانات خود در زمینه‌ی آموزش دستور زبان آلمانی،می‌توان توسط معلمان و محققان و همچنین زبان آموزان در دو بعد دانش‌افزایی و تعمیق مهارت‌ها زبانی در قالب آموزش‌های فردی و گروهی،در کلاس و یا خارج از آن،مورد استفاده قرار گیرد.در مقاله‌ی حاضر،کارایی ساخت تخصصی‌ گرامیس در آموزش دستور زبان آلمانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خلاصه ماشینی:

"سایت تخصصی«گرامیس»1از جمله سایت‌های دستور زبان است که با ارائه‌ی امکانات خود در گرامیس در آموزش دستور زبان آلمانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. این امکان را برای علاقه‌مندان به تعمیق دانش در حوزه‌ی دستور زبان‌ دستور زبان نسبت به منابع چاپی را به دنبال داشته است. این سایت صرفا به زبان آلمانی نوشته شده است. مثال‌های مربوط به موضوع نیز بارها استفاده شده است. سایت گرامیس به طور کلی شامل چهار بخش اصلی است که‌ است که در مطالب مربوط به هربخش مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این بخش،عناصر و مقولات دستور زبان آلمانی عمدتا ارتباط بین صفحه‌ی باز شده با سایر صفحات گزینه‌ی دستور زبان‌ سایت گرامیس در بخش دستور زبان نظام‌مند به صورت محدود دارای‌ صفحه‌ی اصلی دستور زبان نظام‌مند در نظر گرفته شده است. با انتخاب این گزینه،امکان ورود به بخش دستور زبان نظام‌مند و استفاده از مطالب مربوط به این بخش فراهم می‌شود. است،متن‌های مربوط به این بخش نیز همانند بخش دستور زبان‌ همانند بخش دستور زبان نظام‌مند است. بخش دستور زبان نظام‌مند برقرار می‌گرد و کاربر به طور کامل از توضیحات کامل را در خصوص کاربرد دیگر گزینه‌ی مورد نظر ارائه‌ دستور زبان آلمانی معاصر به چاپ رسیده،آغاز شده است. در این قسمت نیز امکان جست‌وجوی منابع در حوزه‌ی دستور شده است که کاربر با انتخاب آن،تعداد موارد نمایش را افزایش و یا انتخاب گزینه‌ی اول،همه منابع مربوط به حروف ربط و حروف اضافه به ترتیب حروف الفبا در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. آلمانی نیز می‌توانند،با استفاده از مطالب و توضیحات این سایت به‌"

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.