Skip to main content
فهرست مقالات

روش پیشنهادگیری حضوری

نویسنده:

(2 صفحه - از 23 تا 24)

کلید واژه های ماشینی : روش پیشنهادگیری حضوری، نشست پیروزی پایدار، کارکنان، جک ولش، مدیر عامل شرکت جنرال‌الکتریک، مدیران، رهبر برنامهء پیروزی پایدار، راه جنرال‌الکتریک نوشتهء جک ولش، ابتکار آقای جک ولش، هدف برنامهء پیروزی پایدار

روش پیشنهادگیری به ابتکار آقای جک ولش، مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک در این شرکت به اجرا درآمده است که نام آن را نشست پیروزی پایدار را به خود اختصاص داده است. علاقمندان برای آشنایی و اطلاع بیشتر می توانند به کتاب راه جنرال الکتریک نوشته جک ولش مراجعه نمایند. اما گفتار حاضر، مختصری از آن را پیش روی شما قرار می دهد.

خلاصه ماشینی:

"روش پیشنهادگیری حضوری محمد علی ذاکر مقدمه روش پیشنهاد گیری حضوری که به ابتکار آقای جک ولش- مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک در این شرکت به اجرا در آمده،نام آن را«نشست پیروزی پایدار»را به خود اختصاص‌ داده است. جزئیات برگزاری نشست پیروزی پایدار این برنامه باید دو جنبهء مشخص‌ زیر را داشته باشد: 1. درخواست اطلاعات بیشتر و تعیین گروهی برای آماده کردن‌ اطلاعات لازم در مدتی مشخص بنا به تجربهء شرکت جنرال الکتریک،08 درصد پیشنهادها در همان نشست اول پذیرفته می‌شوند. -در آخرین مرحله،رهبر برنامهء پیروزی پایدار برای هر نشست، یک نفر«سد شکن»را مأمور می‌کند که وظیفه پیگیری اجرای‌ پیشنهادها در زمان تعیین شده را بر عهده بگیرد. تکرار فرآیند در خصوص موارد مطرح شده و موضوع‌های‌ تازهء دیگر نتایج حاصل از برنامه می‌تواند مواردی از قبیل دستاوردهای‌ زیر باشد: -ارتقاء بهره‌وری‌ -حذف فعالیت‌های غیرضروری‌ -احساس آزادی و خشنودی کارکنان در پی رهایی از انجام‌ وظایف بی‌ثمر در برگزاری نشست‌های پیروزی پایدار،حتما به این نکات توجه‌ کنید: -نشست‌ها جای مچ‌گیری نیستند."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.