Skip to main content
فهرست مقالات

نگاهی به آخرین مجموعه های میترا تبریزیان

مترجم:

(2 صفحه - از 11 تا 12)

کلید واژه های ماشینی : عکاسی، مجموعه‌های میترا تبریزیان، عکس، تصویر، فیلم، جایزه عکاسی هنرهای برتر لندن، موزه، جایزه فیلم هنرهای برتر لندن، خشونت، نگاه

الانه عکاسی بهانه‌ای را بدست داد تا در خصوص این هنرمند صاحب نام اطلاعاتی را در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهیم.متاسفانه محدودیت‌های نشریه امکان چاپ رنگی تصاویر را از ما گرفت که پیشاپیش از این بابت پوزش می‌طلبیم.

خلاصه ماشینی:

"uk Photographers Gallery Trust Fund Metro 3991/ مؤسسه فیلم،انگلستان 0991/ جایزه فیلم هنرهای برتر لندن 9891/ جایزه عکاسی شورای هنرها،انگلستان جایزه موزه ملی عکاسی،فیلم و تلویزیون،انگلستان‌ (به تصویر صفحه مراجعه شود) انتهای منطقه/از مجموعه جنایت بی‌عیبت‌ونقص3002/ 8891/ جایزه عکاسی هنرهای برتر لندن کتاب‌های عکاسی وی شامل فاصله درست‌ Correct Distance (تئوری نقادانه و تمرین‌ عکاسانه)و فراتر از مرزها می‌باشد. در جامعه‌ای که از خشونت اشباع شده است،جایی که‌ ما در برابر خشونت مصون شده‌ایم،عنوان«جنایت‌ بی‌عیب‌ونقص»ریشخندی است نه بر خشونت که بر عکس العمل ما در برابر آن یا شاید جنایت کامل می‌شود وقتی هیچ‌کس به آن توجه نمی‌کند،در نتیجه خشونت‌ بدون توجه ادامه می‌یابد! شخصیت اصلی(که اغلب خودش آن را بازی‌ می‌کند)نهایتا برایش اهمیتی ندارد که کسی را می‌کشد ادامه در صفحه بعد نقد عکس به روایت تری‌برت آبنوس البرزی همزمان با برگزاری نهمین دوسالانه عکس تهران و نشست‌های حاشیه‌ای آن،حضور آقای‌ «تری‌برت»منتقد و مدرس عکاسی،استاد دانشگاه هنر«اوهایو»،فرصت مغتنمی را به دست داد تا علاقه‌مندان نقد هنری با رویکرد متفاوت و شیوه‌های صحیح نقد عکاسی آشنایی افزون‌تری‌ پیدا کنند. (به تصویر صفحه مراجعه شود) در جلسه دوم که عنوان«تفسیر عکس»را برخود داشت،تری‌ برت اشاراتی در خصوص ارایه تفسیر مناسب نموده و از حاضران درخواست کرد که از عکس مورد علاقه خود در نمایشگاه تفسیری را ارائه دهند. . زمان‌گمشده‌ Lost time بعد از بحران اقتصادی ژاپن در دهه 08،وقتی‌ بیشتر تجارتهای کوچکتر ورشکسته شدند، بعضی تجار همچنان لباسهای کار خود را می‌پوشیدند و صبح خانه را ترک می‌کردند، بدون این که به خانواده‌شان گفته باشند که چه‌ اتفاقی برای کار آنها افتاده است."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.