Skip to main content
فهرست مقالات

درخواست من از جامعه مطبوعات این است که حسابداری را تنها مقوله ای تخصصی که نمی تواند با عموم مردم ارتباط برقرار کند، تلقی نکنند.

نویسنده:

(2 صفحه - از 60 تا 61)

کلید واژه های ماشینی : حسابداری ، جامعه مطبوعات ، سیستم اطلاعات حسابداری ، مقوله‌ای تخصصی ، اطلاعات سیستم حسابداری ، مالیاتی ، اطلاعات حسابداری منتشر ، مسائل حرفه حسابداری در ایران ، حرفه حسابداری در ایران مسائل ، توجه بیشتری در سطح جامعه

خلاصه ماشینی:

"غلامرضا سلامی درخواست من از جامعه مطبوعات این است که‌ حسابداری را تنها مقوله‌ای تخصصی که نمی‌تواند با عموم مردم ارتباط برقرار کند،تلقی نکنند. افزون بر این،ما برای‌ انتشار مجله با کمبود مقاله نیز روبه‌رو بودیم چرا که می‌کوشیدیم تا مطالب مجله بیشتر زاییده‌ فکر کارشناسان حرفه حسابداری و حسابرسی و همکاران مالیاتی و رشته‌های وابسته باشد و کمتر از مطالب ترجمه شده استفاده کنیم،که‌ خوشبختانه اکنون به‌طور نسبی به این هدف‌ نزدیک شدیم. به هرحال صحبت من با میهمانانی که از جامعه مطبوعات قبول زحمت فرموده و در این‌ جشن حضور دارند این است که مقوله‌ حسابداری را تنها مقوله‌ای تخصصی که‌ نمی‌تواند با عموم مردم ارتباط برقرار کند، تلقی نکنند،بلکه این رسالت و وظیفه را می‌توان برای جامعه مطبوعات قائل بود که‌ اسباب آشنایی بیشتر مردم را با حسابداری‌ فراهم آورند تا فرهنگ حسابداری در کشور همگانی شود و مردم و نمایندگان مردم‌ حسابخواهی کنند."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.