Skip to main content
فهرست مقالات

مدیریت ریسک تعهدی ممکن است مانند آخرین موج گذار بر صنعت به نظر آید اما چنانچه nick golden از donald macdonald partnership(dmpl) توضیح می دهد erm باید یک بخش اساسی در تجارت باشد.

(2 صفحه - از 16 تا 17)

کلید واژه های ماشینی : مدیریت ریسک تعهدی ممکن ، ریسک ، مدیر ، ERM ، بیمه‌ای ، سرمایه ، شبکه‌های صنعتی بیمه اتکائی ، ارزیابی ، موج گذار بر صنعت ، بیمه‌گران اتکائی

خلاصه ماشینی:

"مدیریت ریسک تعهدی یک مفهوم‌ جدید نیست،اما با توجه به اهمیتی که این‌ مفهوم در تمامی شبکه‌های صنعتی بیمه‌ اتکائی دریافت می‌کند،ممکن است برای‌ بسیاری از شرکت‌ها این سوال پیش آید که‌ چرا و به چه علت ما باید به این موضوع توجه‌ کنیم. مشکل‌ اینجاست که به راستی چند شرکت پیدا می‌شود که خود را ارزیابی کنند و صادقانه‌ بگویند که مدیریت ریسک در سطح هئیت‌ مدیره عمل می‌کند و در انجام آن از رویکرد پنهانی استفاده نمی‌کند بلکه یک ارزیابی‌ جامع و هماهنگ در مورد ریسک در سرتاسر مناطق کار ارائه می‌دهد؟ دوم اینکه ریسک‌های بیمه‌ای،اعتباری‌ و عملیاتی متفاوت باید در تعامل با تجارت‌ بررسی شوند،تا جاییکه آنچه ظاهرا به نظر نمی‌آید ریسک اضافی باشد بتواند در مرحله‌ تقسیم شدن مسائل،مورد بررسی قرار گیرد."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.