Skip to main content
فهرست مقالات

شما را به خدا می سپاریم. موفق باشید!!!

(1 صفحه - از 19 تا 19)

کلید واژه های ماشینی : کارکنان و مدیران شرکت افت ، اخراج ، تودیع کارکنان و مدیران اخراج ، نشانه نگرانی در درون شرکت ، مدیران شرکت افت و همکاران ، شرکت افت و همکاران کلیدی ، روحیه کارکنان و مدیران شرکت ، سر کارکنان و مدیران شرکت ، همکار ، خصوص کارکنان و مدیران شرکت

آیا این برای شرکت مهم نیست! که همکار اخراج شده به عنوان سمپات منفی در خارج از شرت و نشانه نگرانی در درون شرکت مطرح می گردند. زیرا جای تعجب نخواهد بود که در چنین شرکت ها روحیه کارکنان و مدیران شرکت افت و همکاران کلیدی با برنامه ای که کمترین آسیب را از اخراج نبیند خود را به شرکتی دیگر منتقل می کنند.

خلاصه ماشینی:

"آیا انتقال اسرار شرککت به رقبا برای شرکت به سازمان اخراج‌ کننده مهم نیست؟ خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها مدیران و کارکنان خود را با ترفندهای گوناگون با حداقل میزان پرداخت بازخریدی و یا در فضایی مملو از حقارت و سرافکندگی تا دم در مشایعت‌ می‌کنند. آیا این سازمان‌ها و نهادها به این موضوع مهم توجه کرده‌اند که تمامی همکاران آن سازمان با چشم‌های نگران آینده خود را نیز چنین می‌بینند؟آیا این برای شرکت مهم نیست!که همکار اخراج شده به عنوان سمپات منفی در خارج از شرکت و نشانه‌ نگرانی در درون شرکت مطرح می‌گردند. 4. برای مراسم تودیع طوری برنامه‌ریزی نمائید تا این احساس‌ بر همکار جدا شده حاکم شود که به آسانی و با آرامش در خور تحسین از شرکت خداحافظی می‌کند. 6. به این نکته توجه کنید که به کارگیری مجدد همکار جدید برای شرکت هزینه سنگینی دارد بنابراین قبل از هر تصمیم‌گیری‌ هزینه‌های ورود و خروج را در نظر بگیرید."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.