Skip to main content
فهرست مقالات

زندگی در حیاط خلوت

مترجم:

(3 صفحه - از 11 تا 13)

کلید واژه های ماشینی : زندگی ، مدیر ، تغییرات ، اینترنت ، بازار ، زندگی در حیاط‌خلوت ، خصوص محصولات فیزیکی ، دنیا ، جهانی زندگی ، تغییرات مستمر مواجه

ما در جهانی زندگی و تجارت می کنیم که با تغییرات مستمر مواجه است تغییراتی که دامنه آن بسیار گسرتده تر از گذشته است و نرخ حدوث و ظهور آن بی سابقه و بی نظیر است این تغییرات عبارتند از : تغییرات تکنولوژیکی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی که هریک با دیگری تعامل دارد.

خلاصه ماشینی:

"این یک حقیقت محض‌ است و فقط در خصوص محصولات‌ فیزیکی(مادی)و بازارهایش مصداق ندارد بلکه بازار سرمایه،امور مالی،بازار کالاهای‌ موجود در انبار( Stock )،محصولات و معاملات آتی را نیز در بر می‌گیرد. در حقیقت،کسی ممکن است این سؤال را مطرح سازد که ماهیت مبادلات و داد و ستدها در آینده چگونه خواهد بود؟ چه اهمیتی خواهد داشت که محل زندگی‌ (به تصویر صفحه مراجعه شود) فیزیکی مبادلات(مثلا معاملات کالاهای‌ موجود در انبار لندن)کجا باشد؟اخبار و اطلاعات،رسانه‌های صوتی و تصویری و ایده‌ها در حال جهانی شدن هستند و ما همگی در این حیاط خلوت جهانی‌ سهیم هستیم. این یک حقیقت محض است و فقط در خصوص‌ محصولات فیزیکی(مادی)و بازارهایش مصداق ندارد بلکه بازار سرمایه، امور مالی،بازار کالاهای موجود در انبار( Stock )،محصولات و معاملات‌ آتی را نیز در بر می‌گیرد چند ماه آتی،چه وضعیتی رخ خواهد داد و آنچه که گفتم تماما گمانه‌زنی و پیش‌بینی‌ بود."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.