Skip to main content
فهرست مقالات

تنش های فراهزاره انگلستان

نویسنده:

سخنران:

مترجم:

کلید واژه های ماشینی : حزب کارگر ، دولت ، مردم ، اروپا ، رأی ، سیاسی ، تجارت ، بریتانیا ، انتخابات شرکت ، کنسرسیوم دیدگاه اجتماعی

گسترش و سرعت تحولات جهانی و عدم وابستگی ارتباطات از سوی دولت ها و محدودیت های آنها، حاکمیت اقتصادی را مورد تهدید قرار می دهد. در همین حال افزایش تجرد، بنای خانواده را مورد تهدید قرار می دهد. ما در کار با کنسرسیوم دیدگاه اجتماعی و شرکتهای تحقیقاتی سراسر اروپا، شکاف رو به رشدی را بین موسسات و مردم تشخیص داده ایم.

خلاصه ماشینی:

"اما رفتار مردم را،آنچنان‌ که عمل می‌کنند،مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و دانش آنها را می‌سنجیم یعنی‌ آنچه که می‌دانند یا فکر می‌کنند که می‌ دانند،درک و ارائه تعریف برای سه مورد دیگر کمی مشکل‌تر است و اغلب در این‌ موارد اختلاف نظر وجود دارد. آنها 18 سال در انزوای سیاسی بودند و تصورشان بر این بود که به نفع حزب کارگر رأی می‌دهند اما حالا می‌دانند که به هدف‌ مورد نظر خود دست نیافته‌اند. چهارم،دموکرات-لیبرالهای عمل گرا هستند که بر ضد ارزش‌های اصلی خود رأی دادند،آنها اعضای حزب دموکرات- لیبرال نبودند اما به دموکرات-لیبرالها رأی‌ دادند تا محالظه کاران پارلمان آنها را به کار گیرند و به این طریق دولت محافظه کار را شکست داده و جان میجر بر اوضاع فائق‌ آید. به گفته مردم تنها ممکن است‌ که یک پنجم از رأی دهندگان حزب کارگر در 1997 در انتخابات شرکت نکرده باشند که به کاهش 50 الی 60 کرسی تمام می‌ شود."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.