Skip to main content
فهرست مقالات

نقش آموزش بیمه در دانشگاهها و مدارس عالی

نویسنده:

مترجم:

ISC (6 صفحه - از 97 تا 102)

کلید واژه های ماشینی : بیمه ، آموزش بیمه ، اطلاعات ، آموزش ، نقش آموزش بیمه در دانشگاهها ، صنعت بیمه ، دانش ، دانشگاهها و مدارس عالی ، دانشگاهها ، ریسک

پیشرفت صنعت و تکنولوژی و به تبع آن رشد خدماتی چون بیمه و بانکداری و امور بازرگانی،سازمانهای دست‌اندرکار را ملزم به قبول شرایط جدید و انطباق با تغییرات جدید خواهد کرد.برای ادارهء مؤسسهء موفق بیمه علاوه بر داشتن دانش عمیق و اساسی از فنون‌ بیمه وحساب احتمالات،اطلاعاتی از اوضاع مالی و بازاریابی و کارکنانی با مهارتهای بالا نیازمند است که دانشگاهها و مدارس عالی اداری و بازرگانی آموزش می‌دهند. واضح است که برنامه‌های آموزشی بیمه با حمایت قوی صنعت بیمه حالتی زنده و پویا به خود خواهد گرفت که این مقاله به نقش آموزش آکادمیک بیمه در پیشرفت این صنعت‌ پرداخته است.

خلاصه ماشینی:

"برای ادارهء مؤسسهء موفق بیمه علاوه بر داشتن دانش عمیق و اساسی از فنون‌ بیمه وحساب احتمالات،اطلاعاتی از اوضاع مالی و بازاریابی و کارکنانی با مهارتهای بالا نیازمند است که دانشگاهها و مدارس عالی اداری و بازرگانی آموزش می‌دهند. واضح است که برنامه‌های آموزشی بیمه با حمایت قوی صنعت بیمه حالتی زنده و پویا به خود خواهد گرفت که این مقاله به نقش آموزش آکادمیک بیمه در پیشرفت این صنعت‌ پرداخته است. به‌ویژه که چند دانشگاه در ایالات متحده دوره‌های آموزش بیمهء خود را به‌ شدت محدود و یا کاملا حذف یا حتی عنوان کرده‌اند که بیمه،حیطهء دانشگاهی، مناسبی برای تحقیقات علوم اداری و تجاری نیست. هرچه تاکنون آموزش‌ بیمه جایگاه واقعی خود را در الگوی آموزشی دبیرستانها و مدارس عالی و دانشگاهها نیافته اما زیر ساخت‌ها و تسهیلات لازم برای پیشرفت آموزش بیمه موجود است."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.