Skip to main content
فهرست مقالات

مدیر عامل: راهکارهای موفقیت صد روز اول یک مدیر عامل

نویسنده:

(4 صفحه - از 16 تا 19)

کلیدواژه ها :

رفتار سازمانی ،مدیر عامل جدید ،جهش سازمانی

کلید واژه های ماشینی : مدیر عامل، اطلاعات، کارکنان، سازمان، صد روز، راهکارهای موفقیت صد، جهش، تحلیل اطلاعات مبتنی بر حقایق، زمان، موفقیت صد روز

مطالعه این مقاله برای مدیران عامل جدید یا مدیران عاملی که‌ سازمان خود را عوض می‌کنند،بسیار ضروری است.مباحث مطرح‌ شده و راهکارهای تدوین شده در این مقاله،نتیجه تجربیات و عملکرد بسیاری از مدیران عاملی است که در سازمان‌های بزرگ و کوچک،دولتی و غیردولتی استخدام یا جایگزین شده‌اند. صد روز اول کارتان در مقام یک مدیر عامل،بحرانی‌ترین زمان‌ کاری شما می‌باشد.زیردستان شما با نگاه تیزبینانه،به دنبال یافتن‌ خواسته‌های ذهنی،ساختار گروه‌های کاری مورد دلخواه،شیوه‌های‌ رهبری،نقاط ضعف و ماهیت و شخصیت شما هستند.این مقاله‌ می‌تواند راهنمای خوبی برای صد روز اول عمر مدیر عاملی شما باشد.صد روزی که بحرانی‌ترین روزهای عمر کاری شما محسوب‌ می‌شود.

خلاصه ماشینی:

"مطالعه این مقاله برای مدیران عامل جدید یا مدیران عاملی که‌ می‌تواند راهنمای خوبی برای صد روز اول عمر مدیر عاملی شما وظایف را برای تمرکز مدیران خود روی این عوامل کلیدی،ترسیم و همه بدانید و بقیه را با درجه اهمیت کمتری بیان کنید. از اهداف یا خواسته‌های خود در صد روز اول برسید، این مسئله مهم است که کارکنان دراین صد روز،جهشی‌ مختلف به نمایش عموم بگذارید و همیشه بر این نکته تکیه کنید که‌ وجود شما چقدر در توسعه و جهش سازمان بااهمیت بوده است. طریقه یافتن شما می‌تواند اعلام رسمی هم باشد ولی این موضوع را می‌توانند گروه اصلی شما باشند تا بتوانید تمامی موانع و مشکلات را طرح خودتان،دقیقا بیان کنید که چه چیزهایی باید انجام شود و برای‌ کنید تا همه مشاهده کنند که شما تا چه اندازه،پیگیر کنید زیرا یکی از عوامل مهم در پیروزی یا شکست شما محسوب‌ طرف دیگر،فرصت‌های شما برای فروش بیشتر باشند."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.