Skip to main content
فهرست مقالات

آینده اینترنت (3)

نویسنده:

(5 صفحه - از 29 تا 33)

کلید واژه های ماشینی : اینترنت ، اطلاعات ، کام ، شبکه ، تلویزیون ، شاک ویودات کام ، تکنولوژی ، کامپیوتر ، سایت شاک ویودات کام ، فیلم

در طی 5 سال، بیش از 200 میلیون نفر کامپیوترهای شان را به سریع ترین تکنولوژی ارتباطی جدید شبکه اینترنت متصل نموده اند. چگونه این اتفاق افتاده است؟ در یک حالت، می توانید به اینترنت به عنوان نقطه اوج دریافت تمامی اطلاعاتی که از سال 1950 ایجاد شده اند، بنگرید.

خلاصه ماشینی:

"این اتفاق در 81 جولای یازدهمین‌ سال قرن در حومهء شهر نیویورک در یک‌ آزمایشگاه کوچک که فین اشتاین نیمی از وقت خود را برای رسیدن به محصول‌ فرانک بیوندی مدیر اجرایی‌ HBO می‌گوید:"بیشتر کسانی که من با آنان‌ صحبت کرده‌ام عقیده دارند که سرگرمی‌های موجود بر روی اینترنت در حال‌ تبدیل به یک تجارت عظیم هستند. فین اشتاین عقیده داشته است که‌"این‌ افراد از زمان تولد با فعالیت‌های فوق‌ الکترومغناطیس احاطه شده‌اند و با ابداع‌ Broad band در سال 8002،همهء چیزها آسان‌تر گشته است،این نمونه جدید بشریت،قابل تأمل می‌باشد. "آنچه که‌ این عبارت را فریبنده‌تر می‌سازد، تماشاگرانی هستند که از اینترنت برای‌ تفنن استفاده می‌کنند و هر ماهه حدود 01 میلیون نفر از آنها از اتاق‌های گفتگو ALO استفاده می‌کنند،و 6 میلیون نفر از شبکه‌ Napster موسیقی دریافت می‌کنند و سایر افراد به‌ eBay و ESPN. فرانک پیوندی مدیر اجرایی‌ HBO می‌گوید:"بیشتر کسانی که من با آنان‌ صحبت کرده‌ام عقیده دارند که‌ سرگرمی‌های موجود بر روی اینترنت در حال تبدیل به یک تجارت عظیم‌ هستند. این فیلم که پس از قرار گرفتن بر روی‌ شبکه پیش از 1/8 میلیون مرتبه دیده‌ شده است از جلوه‌های ویژهء دیجیتالی‌ برای نشان دادن فرود یک جمبوجت در یکی از بزرگراه‌های لوس آنجلس استفاده‌ می‌کند. مشکل مهم این است که‌ اغلب مردم از ادارات که ارتباط سریع‌تر انجام می‌گیرد به تماشای برنامه‌ها می‌نشینند و مشکل دیگر عدم برپایی‌ مرکزی برای پخش آگهی‌های تبلغات از طریق اینترنت می‌باشد."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.