Skip to main content
فهرست مقالات

بازسازی کارخانه کوکاکولا (1)

نویسنده:

(3 صفحه - از 47 تا 49)

کلید واژه های ماشینی : کولا، کوکا، مدیر عامل شرکت کوکا، مدیر عامل شرکت کوکا کولا، شرکت کوکا کولا، مدیران، Daft، بازسازی کارخانه کوکا، مدیر عامل شرکت کوکاکولا، شرکت کولا کوکا قدرتمندترین مارک

Doug Daft مدیر عامل شرکت کوکاکولا دریافته است که بازسازی و سازماندهی مجدد شرکت از آنچه که قبلا پیش بینی شده بود بسیار دشوار تر است. طی سال گذشته Daft تنها مشغول از بین بردن نابسامانی های شرکت و خاموش کردن آتش برخاسته از ناکامی های گذشته بوده است.

خلاصه ماشینی:

"با این‌که‌ Daft برنامه‌ای گسترده و متهورانه را شروع کرده است تا علاوه‌ بر محصولات نوشابه‌ Soda ، محصولات جدیدتری نظیر آب معدنی،آب میوه و سایر نوشیدنی‌های غیر گازدار که رشد بازار مصرف آنها سریع‌تر است را به‌ مصرف‌کنندگان عرضه کند،اما نتوانسته است‌ Wall Street را متقاعد کند که قادر است در اسرع وقت کنترل‌ و هدایت مارک تجاری شرکت‌ را در اختیار خود بگیرد. Stearns می‌گوید:"به نظر می‌رسد که بازار نسبت به یک سال قبل شدت عمل‌ بیشتری از خود را مقابل کوکا کولا نشان داده است،شاید به این خاطر که‌ سال گذشته سال کسب هویت مجدد شرکت بوده و نیاز به تلاشی فراتر از گذشته احساس می‌شده است. قرار داد 4 میلیارد دلاری که‌ Daft در ماه مارس با شرکت‌ Gamble Procter امضا کرد،شرکت‌ جدیدی را بوجود آورد که مارک‌ تجاری‌ Minute Maid کولا کوکا را با مارک‌های تجاری‌ Chip و julce شرکت‌ G P پیوند می‌دهد و می‌تواند باعث‌ مشارکت و همکاری بیشتر دو شرکت‌ در زمینه تولید و عرضه محصولات‌ نوشیدنی شود،که این موضوع به‌ معنی نقطه پایانی در فعالیت‌های‌ انفرادی شرکت کولا و انزوای آن‌ می‌باشد."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.