Skip to main content
فهرست مقالات

اینتل/ بیزنیس ویک، 15 اکتبر 2001

(5 صفحه - از 32 تا 36)

کلید واژه های ماشینی : اینتل ، شرکت اینتل ، اطلاعات ، تجارت ، تراشه‌های رایانه شرکت اینتل ، تراشه‌های ، مدیر ، وب ، گروه محصولات رایانه‌ای اینتل ، گروه مدیران شرکت اینتل

به یاد می آورم که در ابتدای جنگ، جلسه ای با بعضی از روسا و مسوولان خارجی و داخلی در حضور امام برگزار شده بود. در اثنای جلسه هنگام اذان که فرا رسید، امام بدون توجه به دیگران برخاستند و نماز اول وقت خود را اقامه کردند و همه نیز به ایشان اقتدا نمودند.

خلاصه ماشینی:

"اینتل‌ شرکت سازندهء تراشه‌های الکترونیکی تا پیش از آغاز راهبرد جسورانه‌ای که از سه‌ سال پیش آغاز شده و این شرکت را به‌ فراسوی قلمرو رایانه‌های شخصی و دستیابی به بازار ارتباطات،انتقال‌ اطلاعات و سرویس‌های اینترنتی‌ رهنمون شده است،برای مدت بیش از پانزده سال در بدترین موقعیت قرار داشته‌ است. اینتل در سال جاری،ارائه خدمات شبکه‌ای‌ خویش را متوقف کرده و به دنبال جلب‌ برخی از بزرگترین مشتریان خویش و از جمله شرکت رایانه‌ای‌ Del و شرکت‌ سیستم‌های سیسکو Cisco است که‌ موانعی را بر سر راه تجارت وی ایجاد کرده‌اند. مریل لینچ پیش‌بینی می‌کند که‌ در سال مالی 2002،درآمد شرکت اینتل با 31 درصد رشد به‌ 82/8 میلیارد دلار افزایش پیدا کند. مدیران در 62 سخنرانی انجام گرفته برای‌ کارکنان،اشاره کرده‌اند،که آمار کارکنان‌ شرکت اینتل در مقایسه با دو سال گذشته‌ 00002 نفر افزایش داشته و این در حالی‌ است که درآمد آنها ثابت باقی مانده است. اچ‌گیتز-رئیس شرکت‌ مایکروسافت که همزمان با کار بر روی‌ نرم‌افزار ویندوز(تجارت اصلی خود)به‌ هدایت شرکت معظم خویش می‌پردازد نیز با این نظر موافق است. او اعتماد دارد که این رکود اقتصادی‌ به شرکت اینتل فرصت لازم را برای ایجاد و آماده‌سازی محصولات آتی خویش به‌ منظور ارائه به بازارهای مورد نظر را فراهم می‌آورد. اینتل شرکت سازندهء تراشه‌های‌ الکترونیکی تا پیش از آغاز راهبرد جسورانه‌ای که از سه سال پیش آغاز شده‌ و این شرکت را به فراسوی قلمرو رایانه‌های شخصی و دستیابی به بازار ارتباطات،انتقال اطلاعات و سرویس‌های اینترنتی رهنمون شده‌ است،برای مدت پیش از پانرده سال در بدترین موقعیت قرار داشته است."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.