Skip to main content
فهرست مقالات

معرفی نشریات اقتصادی - بازرگانی (ماهنامه تازه های اقتصاد)

ISC (1 صفحه - از 139 تا 139)

کلید واژه های ماشینی : بازرگانی، ماهنامه تازه‌های اقتصاد، نشریات اقتصادی و بازرگانی اختصاص‌یافته، تقاضاهای بخشی از خوانندگان ماهنامه، تازه‌های اقتصاد، نشریات اقتصادی، مدیریت مسؤولی دکتر رحیمی بروجردی، ماهنامه، مدیریت مسؤولی آقای آقامحمدی منتشر، تأمین نیازهای اطلاعاتی خوانندگان

از این شماره نشریهء«بررسی‌های بازرگانی»بخشی به معرفی‌ نشریات اقتصادی و بازرگانی اختصاص یافته است که انتظار می‌رود تقاضاهای بخشی از خوانندگان ماهنامه«بررسی‌های بازرگانی»را تأمین نماید. در این شماره به معرفی ماهنامه«تازه‌های اقتصاد» می‌پردازیم که از نشریات معتبر اقتصادی است که در کشورمان‌ به چاپ می‌رسد.این نشریات نیز به تازگی تغییراتی در تحریریه و نیز مطالب خود به وجود آورده که به نظرتان می‌رسد.

خلاصه ماشینی:

"معرفی نشریات اقتصادی-بازرگانی ماهنامه «تازه‌های اقتصاد» اشاره: از این شماره نشریۀ«بررسی‌های بازرگانی»بخشی به معرفی نشریات اقتصادی و بازرگانی اختصاص یافته است که انتظار می‌رود تقاضاهای بخشی از خوانندگان ماهنامه«بررسی‌های بازرگانی»را تأمین نماید. در این شماره به معرفی ماهنامه«تازه‌های اقتصاد» می‌پردازیم که از نشریات معتبر اقتصادی است که در کشورمان به چاپ می‌رسد. این نشریه فعالیت خود را با انتشار اخبار،گزارش‌ها و مقالات اقتصادی تاکنون ادامه داده است. اگرچه طی سال جاری «تازه‌های اقتصاد»به‌طور مرتب انتشار نیافت و دو شمارۀ آن با تأخیر منتشر شد،اما از نشریاتی است که در میان علاقه‌مندان به مطالب اقتصادی و بانکداری،جایگاه مناسبی دارد. با وجود آنکه این نشریه مخاطبان خاصی ندارد و اقشار مختلفی مشترک آن می‌باشند،اما نشریه‌ای برای علاقه‌مندان به مسایل اقتصادی و بانکداری شناخته شده است. با توجه به تغییر مدیریت نشریه و تحولاتی که در هیأت تحریریه رخ داده است،در دور جدید انتشار ماهنامه، سرویس‌های گوناگونی برای تأمین نیازهای اطلاعاتی خوانندگان پیش‌بینی شده است."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.