Skip to main content
فهرست مقالات

هنگامه های وحدت حوزه و دانشگاه

نویسنده:

کلید واژه های ماشینی : وحدت حوزه و دانشگاه، دانش، دانشگاه، وضعیت دانش روانشناسی در کشور، امضا مدیر مالی مدیر، مدیر، قسط، حوزه و دانشگاه بازبینی، سن، وضعیت وحدت در ارزش

نشان می دهیم که وحدت حوزه و دانشگاه در محتوی و فرم امکان پذیر نیست. بهترین وضعیت وحدت در ارزش است. ارزشهایی که برای دانش دانشجو و دانشمند در دانشگاه و برای علم ، طلبه، حجت الاسلام، مجتهد و آیت الله در حوزه پذیرفته شده است.

خلاصه ماشینی:

"در همین طرح پژوهشی وضعیت دانش روانشناسی در کشور:فرمی را تهیه کرده‌اند که مخارج آن در شش قسط به مدت یکسال پرداخت می‌شود،هر قسط حدود 71 سوال کرده‌ اند،تا به حسابداری برود،چهار امضا مدیر مالی مدیر اول طرح،مدیر دوم طرح و برای پاسخ‌ به هر سوال استاد و مهر و امضاهای دیگری لازم است و پرداخت هر قسط بیش از 6 ماه طول‌ می‌کشد. -بارها تو از طرح پژوهشی‌"وضعیت دانش روانشناسی در کشور و جهت‌گیری برای‌ آینده‌"مثال زده‌ای در مسائل مالی آن چگونه عمل کنیم،که متناسب با ارزشهای وحدت‌ حوزه و دانشگاه باشد؟ *کاری بس سهل است،انقلاب کرده‌ایم برای همین:یک استاد دانشگاه را عادل و باتقوا بشناسیم،وقتی پژوهشی را به او می‌سپارریم تمام هزینه‌های آن را یکجا در اختیارش بگذاریم،تا به هرگونه که صلاح می‌داند صرف کند و نتایج آن را اعلام کند و در آموزشها و پژوهشهایش بکار گیرد."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.