Skip to main content
فهرست مقالات

سکس، تجارت جدید

گزارشگر:

(4 صفحه - از 39 تا 42)

کلید واژه های ماشینی : تجارت ، معضلات جدی دنیای مدرن ، سکس ، قاچاق ، روسپی ، قاچاق زنان و کودکان ، سود ، تجارت زنان و کودکان ، باندهای تبهکار و مافیایی ، روسپیان

یکی از معضلات جدی دنیای مدرن، تجارت زنان و کودکان برای مقاصد جنسی است. باندهای تبهکار و مافیایی با قاچاق زنان و کودکان از کشورهایی که با معضلات جدی اقتصادی مواجه هستند، به کشورهای ثروتمند و عمدتا غربی، سودهای کلانی را نصیب خود می‌سازند. آمارها حکایت از آن دارد که مجموع سود حاصل از این تجارت کثیف، سالانه بالغ بر 50 میلیارد دلار است. فساد دولتمردان و به تبع آن سکوت آن‌ها و نیز سکوت جامعه در قبال این پدیده زشت، دست تبهکاران را برای این تجارت مدرن و پرسود بازگذاشته است.

خلاصه ماشینی:

"هم اکنون، برخی کارشناسان بر این باورند که طراحی و سامان بخشیدن به تشکیلات صنفی و اتحادیه‌های مخصوص، می‌تواند راه‌حلی برای این معضل محسوب شود، اما آیا توسل به تشکیلات صنفی می‌تواند در رفع این مشکل کارساز باشد؟ خانم کارتر در این باره معقتد است که توسل به این راهکار آن گونه که در هلند شاهد آن بوده‌ایم، تنها می‌تواند به زنانی که دارای مدارک قانونی اقامت هستند، اجازه فعالیت دهد و این در حالی است که درصد عظیمی از روسپیان خارجی که به طور غیرقانونی در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند، برای ادامه فعالیت‌هایشان ناخواسته به باندهای تبهکار متوسل می‌شوند. اطلاعات ارائه شده توسط این گونه روسپی‌ها حکایت از آن دارد که در آمریکا 90 درصد و در دیگر کشورها 40 درصد جدای از عرضه به مشتریان این تجارت، مورد تجاوز جنسی خود دلالان و قاچاقچیان سکس قرار می‌گیرند."


برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.