Skip to main content
فهرست مقالات

استفاده از تکنولوژی اینترنت در امور پزشکی و پزشکی قانونی

مترجم:

(6 صفحه - از 66 تا 71)

کلید واژه های ماشینی : اطلاعات، پزشکی، اینترنت، وب، تکنولوژی اینترنت در امور پزشکی، کامپیوتر، سایتهای وب، امور پزشکی و پزشکی قانونی، اطلاعات پزشکی، بیماران

امور پزشکی به قلمروهای وسیعی بسط و توسعه یافته است و پرسنل پزشکی فعال را ملزم می سازد تا با بکارگیری فوق مدرنترین فن آوریهای ارتباطی کامپیوتری و دیجیتالی، عملکرد خویش را سازمان داده و منظم نمایند. بکارگیری کامپیوتر و دسترسی جهانی به اطلاعات خصوصا در این زمینه، کمکهای شایانی نموده است. رشد انفجار گونه اطلاعات پزشکی، نیاز به اینگونه روشهای جدید سازماندهی و دستیابی به اطلاعات را افزایش می دهد. این مقاله بطور اختصار، بعضی از ابزارهای حیاتی را که تکنولوژی اینترنت برای امور کلینیکی با کمک نظریات اساسی اینترنت، سیستم اطلاعات پایه یا دیتا بیس سیستم بیمارستانی و امنیت و اعتبار اطلاعات فراهم آورده، خلاصه می نماید.

خلاصه ماشینی:

"دسترسی جهانی به اطلاعات خصوصا در این زمینه،کمکهای شایانی نموده است. را که تکنولوژی اینترنت برای امور کلنیکی با کمک نظریات اساسی اینترنت،سیستم اطلاعات پایه یا دیتا بیس سیستم‌ کرده است و شامل جهانی از اطلاعات شبکه‌ای قابل دسترس‌ پزشکی در سازمانها و بیمارستانها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از سایتهای وب است که می‌تواند بسرعت نصب شود که اطلاعات وارد شود و سپس بوسیله سرور مورد تجزیه و منحصر بفرد و نیرومند برای تلفیق این اطلاعات بشکل سازمان یافته و قابل دسترس فراهم می‌کند. کردن«وورک استیشن»لازم است که اطلاعات بیماران وارد سیستم بیمارستانی نمی‌شود)اتصال به اطلاعات و دیتابیس از طریق اینترنت: مشترک برای اطلاعات پزشکی تبدیل می‌کنند که اصطلاحا هدف اصلی ما در تهیه این اطلاعات اساسی برای کادر امور خصوصی او حفظ شود و این مسئولیت را داشته باشد که‌ شود و بوسیله سایتهای وب بطور مشترک مورد استفاده قرار گوناگونی برای سایتها تهیه شده است که به اصول خصوصی‌ سایتهای وب باید مجموعه اطلاعات شخصی و اصول خصوصی‌ 2-اطلاعات چگونه مورد استفاده قرار شده چگونه مورد استفاده قرار گیرد حق انتخاب وجود داشته‌ این سایت ترجیحا باید طوری طراحی شده باشد تا منافع و باید اقدامات محتاطانه امنیتی برای اطلاعات بالینی شخصی‌ محرمانه بودن به این شکل تعریف شده است:«حق فرد آن لاین پخش شوند مگر اینکه این اطلاعات برای اهداف‌ حاضر فقط چند سیستم اطلاعات را به اینترنت می‌فرستند و بزودی امنیت کافی برای انتقال اطلاعات پزشکی محرمانه را در مورد پیگیری اطلاعات شخصی خود انتخاب کنند. شخصی و محرمانه بودن اطلاعات بررسی شود."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.