Skip to main content
فهرست مقالات

Techniques and Procedures in using video in ESL classes

نویسنده:

علمی-ترویجی (وزارت علوم)/ISC (5 صفحه - از 22 تا 26)

کلیدواژه ها :

فیلم‌های آموزشی زبان ،فیلم‌های واقعی ،تصویر ثابت ،صدای بدون تصویر ،تصویر بدون صدا

کلید واژه های ماشینی : استفادهء دبیران محترم زبان انگلیسی، فناوری آموزشی در آموزش زبان، ESL، زبان، روش‌های استفاده از فیلم‌های آموزشی، آموزش زبان دوم، فیلم‌های آموزشی زبان، اینترنت در کلاس‌های زبان، کاست‌ها و فیلم‌های آموزشی، مورد استفادهء دبیران محترم زبان

در دهه‌های اخیر،فناوری آموزشی در آموزش زبان دوم پیشرفت چشمگیری داشته است تا جایی که امروزه استفاده از کاست‌ها و فیلم‌های آموزشی و حتی فیلم‌های سینمایی و اخیرا اینترنت در کلاس‌های زبان،کم‌کم به امری طبیعی تبدیل شده است.در این‌ راستا،نیاز دبیران محترم زبان انگلیسی به آشنایی هرچه بیش‌تر با این دستاوردها بیش از پیش احساس می‌شود.مقاله حاضر،به ارائهء تکنیک‌ها و روش‌های استفاده از فیلم‌های آموزشی زبان که بیش‌تر حاصل تجربیات این جانب است،می‌پردازد.امید است که مورد استفادهء دبیران محترم زبان انگلیسی قرار گیرد.

خلاصه ماشینی:

"در دهه‌های اخیر،فناوری آموزشی در آموزش زبان دوم پیشرفت چشمگیری داشته است تا جایی که امروزه استفاده از کاست‌ها و راستا،نیاز دبیران محترم زبان انگلیسی به آشنایی هرچه بیش‌تر با این دستاوردها بیش از پیش احساس می‌شود. تکنیک‌ها و روش‌های استفاده از فیلم‌های آموزشی زبان که بیش‌تر حاصل تجربیات این جانب است،می‌پردازد. کلید واژگان:فیلم‌های آموزشی زبان-فیلم‌های واقعی-تصویر ثابت-صدای بدون تصویر-تصویر بدون صدا."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.