Skip to main content
فهرست مقالات

دانش کاربری

(6 صفحه - از 74 تا 79)

خلاصه ماشینی:

"اما برخی دیگر از قابلیت‌های مهم TRX عبارت‌اند از: - امکان موزیک انتظار تلفن (Hold) جهت نگه‌داشتن موقت افراد در پشت خط؛ - ذخیره صداهای ضبط شده در فرمت wave و ارسال آنها به پست الکترونیکی مورد نظر کاربر؛ - محیط کاربری ساده و کاربرپسند؛ - کلیدهای میان‌بر بر روی صفحه کلید جهت کنترل ساده‌تر برنامه؛ - قابلیت جستجو در میان صداهای ضبط شده؛ - و تهیه گزارش‌های دقیق و قابل چاپ از اعمال صورت گرفته برنامه در تاریخ و زمان‌های مختلف؛ حداقل امکانات سیستم مورد نیاز جهت اجرا شدن این نرم‌افزار، از قرار ذیل است: - سیستم عامل‌های: 95/98/2000/me/xpWindowsیا Macosx10. Webloggar یک برنامه جالب برای به روز کردن وبلاگ به شمار می‌رود؛ بدین معنا که شما ابتدا برنامه را از پایگاه مذکور بارگذاری (Download) نمایید و بر روی رایانه خود نصب کنید و هر وقت که مایل بودید می‌توانید مطالبی جدید در وبلاگ‌تان قرار دهید؛ کافی است که این برنامه را اجرا کرده، با حوصله مطلب خود را در آن وارد کنید و تنظیمات دلخواه خود را نیز انجام دهید. Weblggar یک برنامه جالب برای به روز کردن وبلاگ به شمار می‌رود؛ بدین معنا که شما ابتدا برنامه را از پایگاه مذکور بارگذاری (Download) نمایید و بر روی رایانه خود نصب کنید و هر وقت که مایل بودید می‌توانید مطالبی جدید در وبلاگ‌تان قرار دهید؛ کافی است که این برنامه را اجرا کرده، با حوصله مطلب خود را در آن وارد کنید و تنظیمات دلخواه خود را نیز انجام دهید."

صفحه: از 74 تا 79
74 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10

75 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10

76 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10

77 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10

78 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10

شما هم یک فکس‌ رایگاه‌ برای‌ خود داشته باشید‌

اگر‌ در خانه يا محل‌ كارتان‌ دستگاه فكس نداريد، نـاراحت نـباشيد؛ چـون مايكروسافت اين مشكل را هم حل كرده است‌.

مايكروسافت‌ امكان ارسال و دريافت فـكس را در‌ حالت‌ پيش‏فرض ويندوز‌ غير‌ فعال‌ قرار داده است كه‌ الان مى‏خواهيم با هم اين امكان را فعال كنيم.

ابتدا از منوى Start به پنـجره‌ Control‌ Panel وارد شـويد. وقـتى اين پنجره‌ باز‌ شد‌، روى‌ گزينه‌ FaxesPrinters & كليك‌ كنيد‌. بالاى صفحه سمت چپ، دو گزينه مـشاهده مـى‏كنيد: يكى Add a printer و ديگرى Up faxingSet؛ شما گزينه‌ دوم‌ را‌ انتخاب كنيد.

پس از كليك روى اين‌ گزينه‌ بايد‌ مدت‌ بسيار‌ كمى‌ منتظر بمانيد. تا صـفحه‏اى بـه نـام ComponentsConfiguring باز شود. البته دقت داشته باشيد كه سى‏دى ويندوز در سى‏دى‏رام موجود باشد؛ زيرا در غـير اين صـورت، وينـدوز از‌ شما مى‏خواهد كه سى‏دى را در سى‏دى‏رام قرار دهيد. سپس دكمه ok را بفشاريد تا عمليات مزبور تأييد گـردد.

در اين حـال، وينـدوز به صورت اتوماتيك شروع به كپى كردن‌ فايل‏هاى‌ مربوط به فكس مى‏كند.

حالا ديگر شـما يك فـكس بر روى رايانه خود داريد كه به‏وسيله آن مى‏توانيد به هر كجاى دنيا مطالب مورد نظر خـويش را ارسـال كنـيد‌.

پرسش‌ و پاسخ

79 ره آورد نور , بهار 1384 - شماره 10