Skip to main content

خدمات موسسات و مراکز


پایگاه مجلات تخصصی نور (www.noormags.ir)در مهرماه سال 1384 به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی ، در راستای تسهیل و ترویج امر پژوهش و با هدف ایجاد بزرگ ترین بانک مجلات تخصصی علوم اسلامی و انسانی پایه ریزی گردید.

این پایگاه با بازدید میانگین روزانه نزدیک به 25هزار نفر و با در بر داشتن بیش از 54300 شماره مجله از 1300عنوان از یک قرن پیش تا به امروز، و با دارا بودن بیش از یک میلیون مقاله ، به گنجینه ای گرانبها و بستری مناسب برای پژوهش تبدیل گردیده است.

افراد حقيقی برای استفاده از مطالب سايت لازم است عضو سايت شده و حق عضويت سالانه پرداخت نمايند.

اما بهترین روش اجازه دسترسی به متن مقالات به کاربران مراکز و موسسات، شيوه دسترسی IP Based می باشد. در این شیوه هزينه اشتراک سالانه توسط سازمان متقاضی پرداخت می گردد و کاربران برای استفاده از پایگاه هزینه ای پرداخت نمی نمایند.

البته لازم به ذکر است که برای ثبت فعالیت های پژوهشی کاربران آنها نیز حتما باید عضو سایت شده تا بتوانند از خدمات سایت بهره مند گردند.

دانشگاه­ها، ادارات، سازمان­ها، كتابخانه­ها، شركت­ها و ساير مراكز مي­توانند با فراهم آوردن دسترسي اساتيد، دانشجويان، مديران، كارشناسان و پرسنل خود منابع پژوهشی، امكان مطالعه مقالات مورد نياز در حوزه هاي تخصصي و عمومي را براي ايشان فراهم نمايند تا مطالعات و پژوهش هاي ايشان با سرعت و سهولت بيشتري انجام شود.

براي آگاهي بيش‌تر در اين‌باره و ديگر خدمات مركز نور، شما می توانید با پست الکترونیکی info@noormags.com با ما در ارتباط باشید.

لطفا در صورت نیاز به تماس تلفنی سؤالات خود را با شماره تلفن های ‎021-88140692 و ‎021-88140698 در میان بگذارید.

  • شنبه تا چهارشنبه: ساعت 8 الی 17