Skip to main content
فهرست مقالات

Issues on reading comprehension (part two)

نویسنده:

علمی-ترویجی (وزارت علوم)/ISC (5 صفحه - از 32 تا 36)

کلید واژه های ماشینی : یادگیری زبان‌خای خارجی محسوب، خواندن و درک مطلب، امر خواندن و درک مطلب، درک مطلب مورد توجه مدرسین، Issues Reading Comprehension Part، مهارت در یادگیری زبان‌خای، توجه مدرسین و محققین زبان‌های، مقاله حاضر به بازنگری امر، Issues، مهارت خواندن و معرفی تئوری‌هایی

سالیان مدیدی است که امر خواندن و درک مطلب مورد توجه مدرسین و محققین زبان‌های خارجی قرار داد و از دیدگاه‌های‌ مختلف مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است.خواندن و درک مطلب،جزء لا ینفک تدریس و مهم‌ترین و بی‌بدیل‌ترین مهارت در یادگیری زبان‌خای خارجی محسوب می‌شود.مقاله حاضر به بازنگری امر خواند و درک مطلب از عمده‌ترین دیدگاه‌ها و بخصوص‌ از جنبه آموزش می‌پردازد.

خلاصه ماشینی:

"چکیده سالیان مدیدی است که امر خواندن و درک مطلب مورد توجه مدرسین و محققین زبان‌های خارجی قرار داد و از دیدگاه‌های‌ مختلف مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. خواندن و درک مطلب،جزء لا ینفک تدریس و مهم‌ترین و بی‌بدیل‌ترین مهارت در یادگیری زبان‌خای خارجی محسوب می‌شود. مقاله حاضر به بازنگری امر خواند و درک مطلب از عمده‌ترین دیدگاه‌ها و بخصوص‌ از جنبه آموزش می‌پردازد."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.