Skip to main content
فهرست مقالات

تبدیل طراحان به مدیران

مترجم:

کلید واژه های ماشینی : طراحی، تبدیل طراحان به مدیران، خودرو، ریاست مرکز هنری کالج طراحی، مرکز هنری کالج طراحی پاسادتا، نوکیا، کانون طراحی شرکت‌های خودروسازی، مرکز هنری کالج طراحی پاسادنا، ریچارد کوشالک فرصت، فولکس‌واگن و آئودی تبدیل

دو سال پیش وقتی ریچارد کوشالک فرصت یافت تا ریاست مرکز هنری کالج طراحی پاسادتا را بر عهده بگیرد، سعی کرد تا شهرت این مرکز در جهای طراحی را حفظ کند. این مرکز به کانون طراحی شرکت های خودروسازی همچون فولکس واگن و آئودی تبدیل شده است.

خلاصه ماشینی:

"این در حالی است که برخی از آنها نیز وارد محیطهای کاری می‌شوند که فاقد تجربهء استفاده از ابزار پیشرفتهء طراحی هستند. لذا یکی از نخستین اقدامات کوشالک‌ تبدیل این مرکز به یک مرکز جدید فنی‌ است-البته این کار هنوز در مرحلهء برنامه‌ریزی است-تا به دانشجویان‌ آموزش دهد چگونه در عرض تنها چند ساعت الگوهای واقعی و پیچیده را طراحی کنند. طراحان شرکت‌ها از این نکته شکایت‌ دارند که آنها از دیگر بخش‌های شرکت‌ مجزا هستند آیا این امر صحت دارد؟ حتی در دانشگاه‌ها نیز چنین است. آیا این‌روند در حال تغییر است؟آیا افراد خلاق برای تبدیل شدن به مدیر آموزش بهتری می‌بینند و آیا دانشگاه‌ها در این فرآیند نقشی ایفا می‌کنند؟ در این مرکز ما برنامه‌های درسی را به‌ طور کامل بازنگری کرده‌ایم. آنها افراد بسیار با استعدادی در اختیار دارند اما دارای یک ساختار مناسب‌ سازمانی نیستند و این امر باعث می‌شود که افراد مستعد این شرکت نتوانند آن طور که باید آزادانه عمل کنند."

  • دانلود HTML
  • دانلود PDF

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.