Skip to main content
فهرست مقالات

نگاهی بر فراز دنیای گسترده اینترنت

مترجم:

(3 صفحه - از 52 تا 54)

کلید واژه های ماشینی : اینترنت ، تجارت ، قوانین ، ظهور ، قوانین مشترکی در زمینه تجارت ، جاده‌ای ، تجاری ، شهر ، ظهور تجارت الکترونیکی جهانی ، فراز دنیای گسترده اینترنت

در دنیای امروز ظهور اینترنت و جهانی شدن فعالیت های بازرگانی، باعث گردیده است که قوانین مشترکی در زمینه تجارت و حمل و نقل جاده ای ایجاد شود. همانطور که در قرن سیزدهم جاده های پررونق بین شهری و مسیرهای حمل و نقل باعث تقویت قدرت دولت های مرکزی گردید، ظهور تجارت الکترونیکی جهانی نیز اهمیت مرزهای سیاسی و در قرن 21 کاهش و محدود کرده و باعث ظهور شرکت های قانونی بین المللی شده است.

خلاصه ماشینی:

"نگاهی بر فراز دنیای گسترده اینترنت Week Business گروه مترجمان ماهنامه توسعه مدیریت همانطور که تجارت و فعالیت‌های اقتصادی در پی ساده‌ سازی و قابل پیش‌بینی نمودن فعالیت‌ها می‌باشد، قوانین قرن بیست و یکم نیز به طور روزافزونی روشن و صریح و آشنای همه خواهد شد،چه در شهر کوالالامپور تجارت نمایند و چه در کانزاس سیتی از یک قانون‌ تجارت تبعیت خواهید کرد. نظیر بسیاری از توافقات‌ تجاری در زمینه حمایت از دارائی‌های‌ ذهنی این توافقات نیز در سطح جهانی به‌ صورت غیر رسمی مورد شناسایی قرار می‌گیرند این فرآیند چه قدر طول خواهد کشید؟ اگر به تاریخ مراجعه کنیم شاید چندین‌ دهه؛اما اشتباه نکنید،همانطور که‌ تجارت و فعالیت‌های اقتصادی در پی‌ ساده‌سازی و قابل پیش‌بینی نمودن‌ فعالیت‌ها می‌باشد،قوانین قرن‌ بیست و یکم نیز به طور روزافزونی روشن‌ و صریح و آشنای همه خواهد شد،چه در کانزاس سیتی از یک قانون تجارت‌ تبعیت خواهید کرد."

برای مشاهده محتوای مقاله لازم است وارد پایگاه شوید. در صورتی که عضو نیستید از قسمت عضویت اقدام فرمایید.